Buradasınız : Hizmetlerimiz

Endüstriyel Yapılar

Endüstriyel Yapılar - Doğal koşulların ve kimyasal maddelerin yoğun ve zorlu olduğu ortamlarda endüstriyel malzemeler kusursuza en yakın yapı elemanı olarak karşımıza çıkmaktadır

Doğal koşulların ve kimyasal maddelerin yoğun ve zorlu olduğu ortamlarda endüstriyel malzemeler kusursuza en yakın yapı elemanı olarak karşımıza çıkmaktadır

Endüstri ya da Endüstri Sanayisi, sürekli yada belli zamanlar içersinde, makinalar ve araçlar kullanarak bir madde veya gücün niteliğini veya şeklini değişerek toplu üretimde bulunan faaliyet dalıdır.

Türkiye'de inşaat ve yapı dünyası genelde betona bağlı bir seçeneksizlik içinde hizmet vermektedir. Türkiye betona 1940'lı yılların başında beton inşaatlara dönmeye başlamış ve geleneksel tüm yapı malzemelerini git gide dışlamıştır.Türkiye'nin dünyanın en büyük çimento üreticisi olmasının sebebi de budur. 

Fakat Endüstriyel yapılar betona göre bir çok avantaj sunmaktadır. İçeriğinde ki bileşenlerden dolayı her türlü doğa koşullarına, çeşitli kimyasallara, yüksek sıcaklığa, güneş ışınlarına oldukça dayanıklıdır.

Doğal koşulların ve kimyasal maddelerin yoğun ve zorlu olduğu ortamlarda endüstriyel malzemeler kusursuza en yakın yapı elemanı olarak karşımıza çıkmaktadır.