Hakkımızda

Hakkımızda -

İntegral bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak her sektör ve firmaya Web tasarım ve Web yazılım hazır taslakları oluşturmaktayız.Yapmış olduğumuz site taslakları; mobilya, dekorasyon, inşaat, yapı hizmetleri, danışmanlık, avukatlık, belediye, sağlık, muhasebe, mali müşavirlik mimarlık, mühendislik ve kişisel siteler olmak üzere yüzlerce tema örneklerimiz ile birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermekteyiz.

Ayrıca kurumsal firmalara kurumsallığı temsil eden domain satışı yapmaktayız.Bu domainler özel isimlerden oluşmakta ve tescili firmamıza ait olmaktadır.Talep edildiğinde ücreti mukabilinde firmalara yönlendirilebilmektedirler.

Şu an da mevcut olarak görmüş olduğunuz MAGAZİN İNŞAAT , hayali bir demo sitedir.Magazin İnşaat adlı bir firma yoktur ve mevcutta görülen tüm içerikler tamamen örnek olarak hayali bir şekilde firmaların web tasarım taslağımızı görebilmeleri için dizayn edilmiştir.

Bu sitemize örnek olarak birçok demo taslaklarımız mevcuttur, diğer taslaklarımız ile ilgili 0216 410 55 33 numaralı telefondan bize uluşarak diğer örneklerimizin linklerini temin edebilirsiniz.

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak Web Tasarım ve Hazır web sitesi konusunda sizlere hizmet vermekte mutluluk duyacağız

Bizi Arayın ; iyi bir siteniz olsun.